تلاش برای خروج بقعه مبارک عموی امام زمان(عج) از انزوا

شاهزاده حسین(ع)در همدان باید همطراز شاهچراغ در شیراز مورد توجه قرار گیرد

?نماینده مردم همدان با اعلام این خبر افزود، جلسه هماهنگی با دکتر حسین زاده مدیرعامل بانک ملی کشور، در ارتباط با موقوفه شاهزاده حسین علیه السلام، عموی بزرگوار امام زمان عج،در این موقوفه ساختمان بانک ملی ساخته شده است،که این موضوع باعث محدودیت گسترش بقعه مبارک شده است.

 ?وی تاکید کرد، این مقوله باعث شده است که این حرم مطهر در انزوا قرار بگیرد واز محوریت مراجعات مردمی دور شود، که سالها دغدغه مردم همدان بوده است.

حاجی بابایی گفت، پیرو جلساتی که در این زمینه تشکیل شده بود، نشست امروز با حضور آقای خجسته نماینده همدان، حجت الاسلام والسملمین محمدی نماینده ولی فقیه در اوقاف،مدیرکل مسکن وشهرسازی،هیات امنای شاهزاده حسین،مدیرکل اوقاف همدان،آقای طوماسی رئیس کل بانک ملی همدان تشکیل شد، و موضوع مورد بررسی قرار گرفت.

 

?وی اظهار داشت براساس مذاکرات صورت گرفته مقرر گردید،موضوع تا دوشنبه آینده اول مرداد ماه سال جاری بررسی شود و راهکارهای اجرایی مورد تحلیل قرار گیرد.

 

?نماینده مردم همدان افزود، در جلسه آتی راهکارها جهت تحقق این هدف مورد بررسی قرار خواهد گرفت ،انتظار می رود مدیران استان و به ویژه استاندار محترم در این زمینه مساعدت ویژه نمایند.

 

?وی تاکید کرد، هدف اصلی این جلسات رسیدن به راهکار عملیاتی برای خروج شاهزاده حسین(ع) از انزواست، که می تواند همطراز بقعه مبارکه حضرت احمدابن موسی(ع)شاهچراغ در شیراز، در شهر مذهبی همدان مورد توجه قرار گیرد،

 

حاجی بابایی گفت، حل مشکل شعبه سرپرستی بانک ملی نیز در این جلسات محور توجه است که انتظار داریم با مشارکت همه مسئولین تحقق یابد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

استان هـــمدانتمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دکتر حاجی بابایی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی سایت و سئو: "وب نگاران پارسه"