باید با فوریت به فریاد کشاورزان آسیب دیده از سرما رسیدحمیدرضا حاجی بابایی از نامه به رئیس جمهور در خصوص خسارات وباغداران و کشاوران کشور از سرمای اخیر خبر داد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خسارات گسترده کشاورزان و باغداران از سرمای اخیر در سطح کشور گفت،گزارشهای دریافتی حاکی از آن است که کشاورزان در سطح کشور وباغداران از وضعیت پیش آمده بشدت نگران هستند،باید وزارت جهاد کشاورزی در اسرع وقت برنامه های خود را درخصوص نحوه جبران آسیب های وارد شده به باغداران وکشاورزان اعلام نماید.

حاجی بابایی گفت، در این نامه تاکید شده است از آنجا که درآمد حداقلی قاطبه کشاورزان و باغداران کشور از همین محصولات اندک کشاورزی و شغل دیگری ندارند،این قشر زحمتکش کشور نیاز به برنامه عملیاتی ویژه دولت برای جبران آسیب وارد شده، در این حوزه بشدت احساس می شود.


رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی با اشاره بر استقبال نمایندگان برای امضای نامه مذکور تاکید کرد، در این نامه اقدام وعاجل و اعزام کارشناسان وزارت جهاد کشاورزی و برآورد خسارات وارد شده در کوتاه ترین دوره زمانی وایجاد اطمینان خاطر برای کشاورزان در حمایت مسئولین کشور از کشاورزان در بحران پیش آمده توسط نمایندگان امضاء کننده از دولت درخواست شده است.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

استان هـــمدانتمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دکتر حاجی بابایی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی سایت و سئو: "وب نگاران پارسه"