میزان فهم از رشد در کشور بستگی به میزان فهم از آموزش و پرورش دارد

 تنها مهد و محمل تربیت نیروی انسانی کارآمد در کشور، آموزش وپرورش است

 امنیت در هر جامعه بستگی به کیفیت سیستم تعلیم وتربیت آن جامعه دارد.

  حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش دولت دهم ، در همایش خیرین مداسه ساز کشور، با یاد و خاطره امیرکبیر صحبت‌های خود را آغاز کرد و گفت: اخیرا در آمریکا استراتژی امنیت تدوین شده است. تنها محور امنیت در قرون آینده را نیروی انسانی آگاه می‌شناسند،تنها محمل و مرجع تربیت نیروی انسانی کارآمد،سیستم آموزش وپرورش است.

 

 حاجی بابایی ادامه داد: سند تحول بنیادین یک نسخه شفابخش بوده و امروز یک قانون است و در کنار سیاست های کلی نظام و برنامه ششم توسعه اهمیت و جایگاه کشور را در آموزش و پرورش می‌داند.

 

 رئیس فراکسیون فرهنگیان با اشاره به اینکه سرمایه گذاری در آموزش وپرورش، تنها پولی است که در کشور تبدیل به ثروت کامل می‌شود، گفت: خیرین ما بیمارستان و مدرسه می‌سازند که هر دو مقدس اند.

 

 حاجی بابایی افزود،آموزش و پرورش میزان رشد و تعالی جامعه را تعیین می‌کند و میزان فهم از رشد در کشور بستگی به میزان فهم از آموزش و پرورش دارد. آموزش و پرورش را باید دریافت؛ نگاه به آموزش و پرورش در دوران گوناگون ضعیف بوده است.

 

وزیر اسبق آموزش وپرورش گفت: در یک دوره چهارساله موفق شدیم تعداد مدارس یک نوبته را از ۶۴ به ۸۸درصد برسانیم.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

استان هـــمدانتمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دکتر حاجی بابایی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی سایت و سئو: "وب نگاران پارسه"