جیب مردم معیار سنجش نرخ تورم است

 نرخ تورم و گرانی به صورت مستقیم با جیب مردم سروکار دارد و مردم به خوبی درباره آن قضاوت خواهند کرد.

به گزارش دانشجو،حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی با اشاره به شرایط نابسامان اقتصادی و معیشتی مردم، اظهار داشت: ارزیابی اقدامات دولت در بحث کنترل نرخ تورم و گرانی امری بدیهی است چراکه این موضوع به صورت مستقیم با جیب مردم سروکار دارد و مردم به خوبی درباره آن قضاوت خواهند کرد.وی با بیان اینکه مشکلات معیشتی و اقتصادی تنها به عملکرد ضعیف دولت معطوف نمی شود بلکه مجلس نیز باید به وطیفه خود عمل کند، افزود: بارها مشاهده شده است که نقش مجلس در رابطه با مسائل اقتصادی این بوده که جلسه تشکیل دهد و در این جلسه مرکز پژوهش ها ۳۰ دقیقه صحبت می کند، ۳۰دقیقه کمیسیون اقتصادی، یک ساعت دولت، ۱۵ دقیقه رئیس مجلس و ۴ نماینده هم هرکدام ۳ دقیقه صحبت می کنند.

? حاجی بابایی نماینده مردم همدان درمجلس تصریح کرد: البته زمانی که فشارها افزایش می یابد مجلس مجدد تشکیل جلسه می دهد اما باز هم دولت کار خود را می کند و این چرخه همچنان تکرار می شود.رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی خاطرنشان کرد: در واقع در این جلسات گفتار درمانی می شود و مجلس این گفتار درمانی را تنفیذ می کند.

 

 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

استان هـــمدانتمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دکتر حاجی بابایی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی سایت و سئو: "وب نگاران پارسه"