جنگ اقتصادی بر مردم تحمیل شده است.

دشمنان به دنبال استفاده از شرایط پیش آمده هستند 

حمیدرضا حاجی بابایی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه نشست هم اندیشی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس روز گذشته به منظور ادامه مباحث پیرامون ارائه برنامه جامع اقتصاد و معیشت که پیش از این طرح شده بود، تشکیل شد،

تاکید کرد: گرانی های موجود در سطح جامعه، مشکلات در زمینه کالاهای اساسی، گرانی خودرو، وضعیت معیشت مردم، گرانی و عدم ثبات قیمت ارز و سکه و بحران موجود در حوزه اقتصاد محور صحبت های نمایندگان ولایی در این نشست بود.

حاجی بابایی گفت: با توجه به اعلام آمادگی فراکسیون های امید و مستقلان تاکید شد که نمایندگان فراکسیون ها در اسرع وقت تعیین شوند تا کمیته وارد بحث اساسی خود شود.

وی بابیان اینکه این کمیته به صورت ویژه در حوزه اقتصاد و معیشت؛ با تشکیل جلسه با کارشناسان و صاحب نظران اقتصاد کشور، نمایندگان دولت و نخبگان این حوزه تشکیل جلسه داده و نسبت به ارائه راهکار عملیاتی اقدام می کند، گفت: مردم و مسئولان باید هوشیار باشند چرا که امروز جنگ اقتصادی بر مردم تحمیل شده است.

حاجی بابایی گفت: دشمنان به دنبال استفاده از شرایط پیش آمده هستند و باید با کار منسجم و تخصصی و کارشناسی شده بر مشکلات فائق آییم.

وی افزود: نمایندگان ولایی متفق القول بودند که در هر زمینه ای منتظر خارجی ها ماندیم و به آنها تکیه کردیم شکست خوردیم و هربار که با تکیه بر توان داخلی حرکت کردیم سربلند و پیروز میدان بودیم.

عضو کمیسیون بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در این جلسه بیان شد که نقدینگی موجود در کشور بسیار بالاست و باید کنترل و به سمت تولید و اقتصاد هدایت شود.

وی در مورد نقش مجلس در مسائل اخیر گفت: متاسفانه مجلس طی دو سال گذشته نقش خود را به خوبی ایفا نکرده که در این نشست مقرر شد پیگیری های لازم صورت گیرد تا مجلس جلسات واقعی را تشکیل دهد و در صحن مجلس مسائل و مشکلات معیشتی و اقتصادی موجود به صورت کاملا شفاف نقد و بررسی شود

 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

استان هـــمدانتمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دکتر حاجی بابایی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی سایت و سئو: "وب نگاران پارسه"