یارانه ۵۰ هزار میلیاردی دولت

 ۳۵ میلیارد دلار ثبت سفارش با دلار ۴ هزار و ۲۰۰ تومان انجام شده که ۱۱ میلیارد دلار آن عملیاتی شده است.

حمیدرضا حاجی بابایی، نماینده مردم همدان در مجلس با تأکید بر اینکه تا کی باید سوءمدیریت‌ها را در این کشور تحمل کنیم، ادامه داد: ۳۵ میلیارد دلار ثبت سفارش با دلار ۴ هزار و ۲۰۰ تومان انجام شده که ۱۱ میلیارد دلار آن عملیاتی شده است.
وی خاطرنشان کرد: یارانه‌ای که دولت برای ۱۱ میلیارد دلار داده ۵۰ هزار میلیارد تومان است، بودجه آموزش و پرورش ۳۷ هزار میلیارد تومان است.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی به کسری ۱۴ هزار میلیارد تومانی آموزش و پرورش اشاره کرد و یادآور شد: یارانه‌ای که دولت به بخش عملیاتی ثبت سفارش‌ها اختصاص داد چه چیزهایی آوردند، چیزهایی که ۷۰ درصد آنها اگر هیچ وقت هم نیاید نه به درد معلم و نه به درد مردم عادی می‌خورد.
وی با تأکید بر اینکه باید مشخص شود چه چیزهایی ثبت سفارش شده و یارانه به آنها پرداخت شده است، اظهار کرد: روشن و شفاف به مردم بگویید، ما که سینه سپر می‌کنیم و کارها را می‌گوییم تا کی این ندانم‌کاری‌ها باید ادامه یابد.
حاجی‌بابایی با بیان اینکه سال‌هاست می‌گویم در نظام جمهوری اسلامی ایران وقتی کسی وزیر، وکیل و استاندار شد نباید کار اقتصادی کند، نباید کارخانه و شرکت داشته باشد، گفت: نتیجه عدم توجه به این موضوع می‌شود آنچه امروز می‌بینیم.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

استان هـــمدانتمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دکتر حاجی بابایی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی سایت و سئو: "وب نگاران پارسه"