امروز ما زخمی عملکرد برخی مسئولین هستیم که درد مردم را در زندگی اشرافی خود ندیدند.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی در یادواره شهدای شهراقبالیه گفت،چهل سال است از انقلاب ایران گذشته است، این تاریخ را باید از دو منظر مورد تحلیل قرار داد،از منظر ولایت،دین و مردم و قرآن ورهبری، ما در تمام چهل سال گذشته در تمام معبرهای مهم پیروز شدیم، یک بار هم شکست نخوردیم، انقلاب و۸ سال دفاع مقدس در برابر دنیا پیروز بودیم، در تمام توطئه ها سربلند بیرون آمدیم.

حاجی بابایی گفت،از این منظر ما عامل به وصیتنامه شهدا در حفظ ارزشهای نظام بوده ایم، امروز نسبت به چهل سال قبل نهضت اهل بیت پرآوازه شده است ،که مصداق واقعی آن اربعین و همایش بی نظیر جهانی اربعین است.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی گفت، اما از منظر دیگر امروز دست بر زخم ما نهادند، ما از عملکرد مسئولین زخمی هستیم، ما از ناحیه کسانی که به این ارزشها پایبند نبودند واسیر اشرافی گری و نامردمی شدند زخمی شدیم.

وی گفت، از این منظر وقتی خودرو ساختیم، در جهان جایگاهی ندارد، در منظر اول موشکی ساخته ایم که در جهان حرف اول را می زند، این یعنی هر زمان که دل به رهبری و رهنمودهای ایشان سپردیم پیروز میدان بوده ایم، اما اگر از رهبری وشهیدان فاصله گرفتیم متضرر شدیم.

نماینده مردم همدان گفت، مردم امروز در سختی معیشت زندگی می کنند وعلت آن ناکارآمدی وسوء مدیریت است، مدیری که در کنار مدیریت خود ، به کارخانه داری بپردازد ،خیانت کرده است،نتایج این سوء مدیریت و اولویت ندادن به مردم ایجاد مشکلات وسیع در جامعه است.

وی بیان داشت، وقتی از ضرورت عدم حضور مدیران صحبت می کنیم،عده ای جوسازی می کنند که مخالف سرمایه گذاری هستید،باید گفت، دست کسی را که سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال کند می بوسیم ،ولی بشدت در مقابل رانت می ایستیم.

حاجی بابایی گفت، به دنبال تضعیف دولت نیستیم همانگونه که رهبری اشاره کردند، تضعیف دولت در این برهه از زمان خیانت است، اما با این اوصاف سئوال از رئیس جمهور باید پرسیده شود،
باید مدیران در برابر مسئولیت خود پاسخگو باشند.

وی بیان داشت، اما به دنبال اعلام وصول استیضاح وزیر اقتصاد، چند سئوال مطرح می شود، استیضاح ،وزیر اقتصاد در هفته ای که قرار است رئیس جمهور به مجلس پاسخ دهد چه معنایی دارد؟آیا هدف جایگزینی فرد خاصی است؟ آیا پیشگیری از استیضاح وزیر دیگری در پشت این استیضاح است؟

نماینده مردم همدان گفت، به نظر تعدادی از دولتی خودشان مصرانه به دنبال اعلام وصول استیضاح دکتر کرباسچیان وزیر اقتصاد هستند،این عده به دنبال برداشتن یک وزیر وجایگزین کردن ،فردی از حزب خود هستند،

وی گفت، قرار است رئیس جمهور به سئوال نمایندگان پاسخ دهد، اجازه بدهید این موضوع در مجلس محقق شود،بعد موضوع استیضاح وزیری را مطرح کنید،زیرا این وزیر هم قرار است به همان سوالهایی که از رئیس جمهور می شود، پاسخ دهد، آیا این اعلام وصول استیضاح در این زمان تحت الشعاع قرار دادن سئوال از رئیس جمهور نیست؟

حاجی بابایی گفت سئوال از آقای رئیس جمهور این است،شما از اردیبهشت تاکنون بیش از ۱۱میلیارد دلار ارز فروخته اید، این مبلغ به چه کسانی پرداخت شده است؟در طول سه ماه ۵۰ میلیارد دلار ارز پرداخت شده است، این چه توجیهی دارد‌؟

وی بیان داشت، عده ای تلاش می کنند، کم کاری رئیس جمهور و سایر مدیران را به رهبری فرافکنی بکنند، اما باید پرسید مدیران قوای سه گانه که رهبری همه اختیار را به آنها داد در این زمینه چه اقداماتی انجام داده اند ،اجازه دهید،رئیس جمهور بیاید وپاسخگو باشد؟

نماینده مردم همدان بیان داشت، باید نمایندگان دولت را مکلف کنند کالاهای اساسی مردم را در اختیار مردم قرار دهید، مردمی که در چهل سال گذشته سرسختانه به پای نظام ایستاده اند،نباید این همه در سختی باشند.

وی تاکید کرد،دولت مشکل دارد،باید اصلاح شود، قوه قضاییه مشکل دارد باید اصلاح شود، مجلس مشکل دارد،باید حل شود، مردم از عملکرد این سه قوه راضی نیستند.


حاجی بابایی بیان داشت، قوه قضاییه بداند، اگر در مقابل این گروه بایستد ۸۰ میلیون ایرانی از این اقدام قوه قضاییه حمایت می کنند، اما متاسفانه عملکرد قابل قبولی را ندیدیم.

نماینده مردم همدان گفت،اما مردم به برکت خون شهدا ایستاده اند واز این معبر عبور خواهند کرد و روسیاهی برای کسانی می ماند که در مسیر مردم نبوده اند وکارشکنی کردند ،با اشرافی گری و نادیده گرفتن مردم و سوء تدبیر وسو مدیریت بانی مشکلات کنونی جامعه شدند و با ایجاد نارضایتی با آمریکا همراهی کردند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

استان هـــمدانتمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دکتر حاجی بابایی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی سایت و سئو: "وب نگاران پارسه"