بخشودگی سود وامهای کشاورزی

مکاتبه نمایندگان مجلس بارئیس جمهوربرای بخشودگی سود وامهای کشاورزی


حمیدرضا حاجی بابایی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رئیس جمهور برای تمدید وام های کشاورزی و بخشودگی سود بانکی مکاتبه کردند، گفت: با توجه به وقوع سرمازدگی پی در پی طی سال‌های اخیر و بنا به درخواست نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی مبنی برا امهال وامهای کشاورزی و بخشودگی سود بانکی از رئیس جمهور درخواست شده در این زمینه اقداماتی انجام شود.

وی با بیان اینکه این مشکل با وجود دستورالعمل ابلاغی به بانک ها برای کشاورزان مرتفع نشده است، گفت: نمایندگان مجلس تاکید کردند اقدام بانک ها برای وصول مطالبات منجر به مسدود شدن حساب های ضامنین و بدهکاران شده و علاوه بر ایجاد نگرانی برای کشاورزان موجب ایجاد اختلافات بین ضامنین و بدهکاران اصلی نیز شده است که باید برای آن تدبیری صورت گیرد.

وی بابیان اینکه نمایندگان در این نامه با اظهار نگرانی از این که در صورت اجرای احکام در عمل به قانون محکومیت های مالی شرایط بازداشت و زندانی شدن کشاورزان ناتوان از پرداخت وام ها و ضامنین ایجاد خواهد شد، گفت: این اقدام حاصلی برای بانک ها به جز ایجاد نارضایتی عمومی نخواهد داشت.

حاجی بابایی گفت: در این مکاتبه تاکید شده ایجاد نارضایتی عمومی به هیچ عنوان صلاح نیست و نمایندگان ملت درخواست تمدید تمام وامهای کشاورزی که تبدیل به حال شده با بخشودگی سود بانکی را دارند.

وی گفت: در پایان این نامه نمایندگان پیگیری عاجل و قاطع از رئیس جمهور را موردتاکید قرار داده اند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

استان هـــمدانتمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دکتر حاجی بابایی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی سایت و سئو: "وب نگاران پارسه"