همدان 2018

همدان 2018 با اعتبار ده میلیار تمانی 

 
 
همدان - نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: ‍۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای رویداد «همدان ۲۰۱۸» مصوب شده است.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در ادامه بابیان اینکه در سال ۹۶ گامهای بلندی در همدان برداشته شد، افزود: راه آهن تهران - همدان که در سال ۱۳۸۷ مصوب شد و در سال ۹۶ به بهره برداری رسید در اسرع وقت به قطار برقی و سریع الیسر تبدیل می شود.

وی بابیان اینکه با برقی شدن قطار تهران - همدان، زمان سفر در این مسیر به یک ساعت تقلیل خواهد یافت و علاوه برآن همدان؛ از مدرنترین نوع راه آهن کشور بهره مند خواهد شد، گفت: این اقدام در سفر و ارتباط با سایر استان های کشور از جمله مشهد نیز موثر خواهد بود.

عضو کمیسیون بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی منطقه ویژه فناوری های برتر را نیز از جمله پروژه های پیگیری شده در سال ۹۶ برشمرد و گفت: بعد از چند سال که این پروژه به فراموشی سپرده شده بود، امسال موفق شدیم این پروژه که بزرگترین ظرفیت اشتغالزایی را دارد، مجددا مصوب کنیم.

وی گفت: طی سال ۹۶ مشکل آب بعد از ۱۳ سال در مجلس پیگیری و مصوب شد وزارت نیرو به صورت ویژه این برنامه را پیگیری کند.

حاجی بابایی بابیان اینکه ردیف های اعتباری بنیاد بوعلی و بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی همدان نیز مواردی بود که پیگیری و مصوب و پس از سالها فراموشی در سال ۹۶ احیا شد، گفت: امسال در استان همدان دو اتفاق جهانی در پیش داریم.

وی گفت: همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا در سال ۲۰۱۸ انتخاب شده و حضور ۱۵۰ نماینده از کشور های دنیا در همدان را شاهد خواهیم بود که برای این دو رویداد ۱۰ میلیارد تومان در مجلس مصوب شده است.

وی توصیه کرد: استاندار و مدیران بیشتر تلاش کرده و مبالغ دیگری را جذب کنند تا به بهترین شکل بتوان از این فرصت استفاده کرد.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

استان هـــمدانتمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دکتر حاجی بابایی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی سایت و سئو: "وب نگاران پارسه"