احداث بیمارستان مجهز و مدرن در مجاورت بیمارستان بوعلی

دکتر حاجی بابایی خبر داد،

بیمارستان مجهز و مدرن با مشارکت بخش
خصوصی و پزشکان همدانی در مجاورت بیمارستان بوعلی احداث می شود.

دکتر حاجی بابایی با اعلام این خبر گفت؛جذب مشارکت بخش خصوصی و پزشکان در احداث بیمارستانهای مجهز و تخصصی یکی از برنامه هایی است که در تحقق توسعه بخش بهداشت و درمان وسلامت همدان موثر است.

وی با تاکید بر تخصص وتجربه ومهارت و مدیریت پزشکان و همچنین جایگاه دانشگاه علوم پزشکی همدان در سطح کشور گفت:تلاشهای مدیریت بهداشت و درمان و پزشکی همدانی قابل تقدیر است.

نماینده مردم همدان اظهار داشت، باید برنامه بلند مدت و کوتاه مدت و عملیاتی برای محوریت همدان در بخش بهداشت و سلامت در منطقه تعریف شود.

وی به احداث وبهره بردای بیمارستان بعثت اشاره کرد وگفت این بیمارستان و بیمارستان تخصصی قلب فرشچیان نیز نقش موثری در این زمینه ایفاء می کند،همچنین در این زمینه احداث دو بیمارستان اکباتان و امام خمینی(ره) با اعتبار ملی به عنوان مدرنترین بیمارستانها در مجلس هفتم مصوب شد،که کلنگ بیمارستان اکباتان همان زمان زده شد و با پیگیریهای صورت گرفته بیمارستان اکباتان در سال ۹۷ به بهره برداری خواهد رسید.


حاجی بابایی در خصوص بیمارستان امام خمینی (ره) گفت:این بیمارستان از گردونه خارج شده بود، که در جلسات متعددی که با وزیر بهداشت ومعاونین ایشان داشتیم ،در مجلس احداث این بیمارستان را با ردیف ملی با عنوان #بیمارستان_بزرگ_و_فوق تخصصی زنان مصوب کردیم.

وی به لزوم ایجاد دانشگاه علوم پزشکی در دانشگاه آزاد همدان نیز اشاره کرد وگفت:با ایجاد این دانشگاه،بیمارستان آموزشی دانشگاه آزاد همدان نیز احداث خواهد شد که در جایگاه منطقه ای بهداشت و درمان وسلامت همدان بسیار تاثیر گذار است.

نماینده مردم همدان و فامنین وقهاوند گفت:با احداث #مرکز_جامع_سرطان همدان؛بیمارستانهای فرشچیان و پروژه هایی مدرنی که در حوزه پزشکی وبهداشت وسلامت همدان در دست اقدام است،تمام امکانات لازم باید برای جذب توریست پزشکی و سلامت را باید مهیا خواهد شد.

وی تاکید کرد در این زمینه بایدنقش همدان در کشور در کاملا تبیین شود وبا توجه به ظرفیتها و پتانسیل های ارزشمند در همدان، در بخش توریست پزشکی نیز قابل پیگیری و باید در این بخش نیز سرمایه گذاری شود، همچنین تاکید کرد، در این زمینه نیز با تمام توان پیگیری و تلاش می کنیم.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

استان هـــمدانتمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دکتر حاجی بابایی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی سایت و سئو: "وب نگاران پارسه"