عوارضی تهران-همدان، سرگردنه شده است، به فریاد مردم برسید

دکتر حاجی بابایی در نامه ای خطاب به دکتر  کرباسیان و دکتر  شریعمتداری ،وزاری اقتصاد و دارایی و صنعت ومعدن نوشت :

مبلغ بالای عوارض اتوبان تهران-همدان در سال ۱۳۹۶ همواره مورد اعتراض مردم بود.

 وی در این نامه تاکید کرده است، به علت قیمت بالای عوارض این  اتوبان رانندگان ناگریز از جاده قدیم اقدام به تردد می کردند ،که منجر به  تصادفات  شدید و  آسیب های جبران ناپذیر می شد.

 نماینده مردم همدان در این نامه آورده است که مطلع شدیم در سال ۹۷ نیز علیرغم نارضایتی مردم اقدام به افزایش مبلغ عوارض اتوبان مذکور شده است.

 وی از وزاری  اقتصاد و دارایی و  صنعت ومعدن خواسته است، در اسرع وقت نسبت به  کاهش و اصلاح وتعدیل مبلغ عوارض اتوبان تهران_همدان ،دستور صادر نموده و پیگیری جهت اجرای آن صورت گیرد.

 

  متن نامه نماینده مردم همدان وفامنین وقهاوند، دکتر حاجی بابایی:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر کرباسیان وزیر محترم اقتصاد و دارایی

جناب آقای شریعمتداری وزیر صنعت ومعدن وتجارب

سلام علیکم

با احترام همان گونه مستحضر هستید، عوارض مربوط به اتوبان تهران-همدان، در سال ۱۳۹۶ مبلغ هشت هزار تومان تعیین و دریافت می شد، که مورد اعتراض مردم قرار گرفت و باعث تردد وسایل نقلیه از جاده قدیمی گردید ،که تصادف، تلفات وآسیب های زیادی را به دنبال داشت،متاسفانه طبق اخبار واصله، در سال ۱۳۹۷، عوارض تردد در اتوبان مذکور افزایش یافته است.

لذا با عنایت به وضعیت کنونی اقتصادی کشور، این گونه تصمیمات ، هیچ توجیهی ندارد،خواهشمند است،دستور فرمایید در اسرع وقت نسبت به اصلاح و تعدیل مبلغ عوارض اتوبان تهران-همدان اقدام گردد.

با تشکر

حمیدرضا حاجی بابایی

 

نماینده مردم همدان،فامنین وقهاوند در مجلس شورای اسلامی

 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

استان هـــمدانتمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دکتر حاجی بابایی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی سایت و سئو: "وب نگاران پارسه"