حضور در اسد آباد

 

در جمع عزاداران خمینی کبیر اسدآباد عنوان شد
پایدار ماندن اروپا در برجام، دروغی بزرگ است
دکتر حاج بابایی رئیس فراکسیون ولایی مجلس در جمع عزاداران حضرت امام (ره)شهر اسد آباد به بیان اینکه در برخی از بلندگو ها گفته میشود ،اروپا در برجام میماند را دروغی بزرگ برشمردند و با طرح این سوال که آیا اروپا از آمریکا جداست ؟به شرح اقدامات حصمانه این کشور ها در طول تاریخ نسبت به ایران و تعهد به آمریکا پرداختند.
در این مراسم که اقشار مختلف مردم حضور داشتند نماینده مردم همدان و فامنین ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت علی (ع) و رحلت حضرت امام (ره)و شهدای پانزده خرداد به واکاوی جریان انقلابهای اسلامی پرداختند و رهبری و امامت ،قرآن و مردم را سه رکن اصلی به ثمر رسیدن انقلابها برشمردند و خاطر نشان کردند هر جا در طول تاریخ خلعی در ارکان به وجود آمد انقلاب ها دچار چالش و آسیب گشتند.
عضو کمسیون تلفیق مجلس در ادامه پیروزی انقلاب اسلامی ایران را ناشی از همبستگی مردم تحت زعامت پیامبر گونه ی حضرت امام دانستند
دکتر حاج بابایی در ادامه مشکلات پیش آمده را در تاریخ انقلاب ناشی از عدم تبعیت از رهبری برشمردند .
ایشان برجام را یکی از مشکلاتی ذکر کردند که باعث خلل در رشد اقتصادی ،تعطیلی هسته ای و برخی از پروژهای کشور شده و باعث رشد مضاعف تورم و فشار به قشر آسیب پذیر شده است ،برشمردند.
ایشان خطاب به کسانی که علیرغم این همه مشکلات باز هم به تعهدات برجام دلبسته اند، یادآور شدند که ریشه ی همه ی مشکلات کشور، عدم پیروی از رهبری و اتکا به نیروی داخلی است و خواستار همبستگی و تلاش مضاعف مسئولین در رسیدگی به مردم و حل مشکلات مردم شدند .
رئس کمیسیون فرهنگیان مجلس در پایان گریزی هم به انتخابات مجلس و شائبه های پیش آمده در اذهان عمومی پرداختند،ایشان ورود فراکسیون ولایی را در انتخابات هیات رئیسه کاری سنجیده و ناشی از نارضایتی این فراکسیون از عملکرد مجلس در امور کشور برشمردند .ایشان همچنین مواضع این فراکسیون و نمایندگان ولایی را در مصوبات مجلس شفاف ذکر کردند و خاطر نشان کردند هرجایی که حق مردم ومصالح کشور و اسلام در میان باشد ،فراکسیون تلاش خود را می نماید مه متاسفانه بعضا منجر به نتیجه عکس می شود ،که مردم نباید تصویب اینگونه مصوبات را برعهده ی فراکسیون بگزارند.

 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

استان هـــمدانتمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت دکتر حاجی بابایی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

طراحی سایت و سئو: "وب نگاران پارسه"